Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Dá se do islámských zemí cestovat i v době ramadánu?

Ramadán je pohyblivý svátek a každý rok se posunuje cca o 14 dnů dopředu. Takže zatímco v roce 2017 začínal cca na začátku června, v roce 2018 vypukne cca v polovině května. Jelikož v tomto období domorodci moc necestují, je to pro hotely období nízké sezóny, což znamená nižší ceny pro vás. Služby přitom pro cizince zůstávají na stejné úrovni, mohou se maximálně setkat s tím, že v restauracích hotelů jsou části pro cizince odděleny paravány a některé obchody mohou být v některých hodinách přes den zavřeny. V tomto období se nedoporučuje konzumace jídla a pití na veřejnosti a je nutné se uchýlit do ústraní. Velkou výhodou ramadánu je noční otevírací doba nákupních středisek, které bývají otevřeny do hluboké noci. O ramadánu se zejména v zemích Zálivu konají různé loterie, kterých se mohou účastnit i cizinci např. pouhým nákupem. Ramadán tedy není žádným strašákem, ale svátkem, na který se místní velmi těší. Bývá ukončen třídenním svátkem, kdy naopak ceny hotelů vystřelí na úroveň nejvyšší sezóny. Ozvěte se nám a zeptejte se nás, kdy je nejlepší vycestovat s ohledem na tento specifický svátek.

Chcete se za námi zastavit nebo se na něco zeptat? Napište nám, co máte na srdci.

*
*
*

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace