Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Zlom v podobě letenek 1994

Od dob autobusových zájezdů jsme ušli velký kus cesty a během několika málo let se mnohé změnilo. Od 1994 jsme zahájili prodej letenek do zemí Blízkého východu, vydali jsme vůbec prvního českého průvodce Sýrií a začali jsme organizovat první letecké poznávací zájezdy a luxusní pobytové zájezdy. Naší předností byla a stále je naprostá znalost prostředí, jazyka, mentality, spolehlivé místní kontakty, výborní partneři a v neposlední řadě také fakt, že Hassan, majitel kanceláře, který pochází ze Sýrie, vystudoval obory žurnalistika a dějiny na Univerzitě Karlově. V Česku žije už velmi dlouhou dobu na to, aby znal představy a požadavky české klientely, a proto se také rozhodl své zájezdy osobně doprovázet. Pocit jistoty a bezpečí je totiž jedním z faktorů, který ovlivňuje klienty, zda s naší cestovní kanceláří pojedou či ne.

Chcete se za námi zastavit nebo se na něco zeptat? Napište nám, co máte na srdci.

*
*
*

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace