Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Země

Indický oceán

Ráj na zemi, jinak se to popsat nedá. Maledivy si Vás získají svými krystalicky čistými bílými plážemi a místní personal si Vás bude hýčkat jako smetánku. Seychely nabízí obdobně luxusní zážitek doplněný divokou ostrovskou džunglí a vzrušující stopou africké minulosti. Třešničkou na dortu je milovaný Mauricius, který se stal v průběhu let domovem snad všech národů světa díky kráse své členité přírody, úsměvům tamních obyvatel i luxusu těch nejprestižnějších hotelových značek.

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

Blízký východ a severní Afrika

Orient v pravém slova smyslu, svět sahající od životem pulzujícího Maroka přes Levantu a Emiráty až po kolébku civilizace v Mezopotámii, kde se nachází Írán. Vyhlášená pohostinnost místních spolu s pestrostí koření a vůní kadidla tvoří z regionu atraktivní místo pro exotické zážitky i luxusní dovolenou.

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

Jihovýchodní Asie

Pro mnohé stále neprobádaná část světa, jejíž popularita roste s každým rokem. Jihovýchodní Asie je oblastí kontrastů a zážitků. Čekají Vás nejúchvatnější osmitisícové velehory Pákistánu spolu s potomky Alexandra Velikého, indická ajurvéda uprostřed keralských čajových plantáží i písečené pláže a osvěžující ovoce Bali. Co láká Vás?

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

Subsaharská Afrika

Pravá nezkrocená Afrika. Zážitky, na které budete vzpomínat po zbytek života, protože Vás vrátí zpět v čase a dostanou Vás blíže k divokému životě v přírodě než si umíte představit. Zatímco Jihoafrická republika překypuje krásnými scenériemi, Botswana Vám ukáže svou původní tvář. Ta je tvořena životadárnou deltou Okavango a divokou zvěří, kterou se to v této zemi doslova hemží.

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

O zemích

V Palmyra Tour jsme předními specialisty na země Orientu, zejména oblast Blízkého východu, severní Afriky a Indického oceánu, a proto se k nám klienti vždy s důvěrou vracejí, aby poznali další dosud neobjevenou část tohoto kouzelného světa. Ostatně i samotný fakt, že jsme jako první nabídli českým cestovatelům možnost objevení krás Súdánu, Iráku, Saúdské Arábie a dalších zemí svědčí o jedinečnosti cestování s Palmyrou. Ve všech našich zemích Vám zajistíme služby té nejvyšší kvality počínaje dopravou, ubytováním, zážitkovými výlety, sportem a smyslem pro detail a bezpečností konče.

Mezi nejoblíbenější destinace našich klientů tradičně patří Írán, Jordánsko, Katar, Libanon, Maledivy, Maroko, Mauricius, Omán, Seychely, Spojené arabské emiráty, Súdán či Španělsko.

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 603 481 783

info@palmyratour.cz
PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.