Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Služby

Ať už jste nenáročný cestoval hledající komfort a spolehlivost nebo vyžadujete nejvyšší standard luxusu, v Palmyře se o Vás postaráme. Inspirujte se našimi službami na míru a řekněte nám, co byste rádi. U nás totiž plníme každé přání jako byste i Vy byli členem naší rodiny.

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz
PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>
Zájezdy na míru

Zájezdy na míru

Váš čas i komfort mají svou hodnotu a my to víme. Proto už téměř tři dekády tvoříme skutečné zájezdy na míru pro lidi jako Vy. Zavolejte nám, napište email, stavte se na kávu nebo za Vámi přijedeme my, abyste ušetřili čas a my si vyslechli Vaše přání. Zařídíme vše od A do Z - letecké spojení v jakýkoliv termín bez omezení, ať už v Economy třídě nebo First class, transfer s vlastím řidičem ve voze Vaší volby, ubytování od úsporného městského zázemí až po luxusní vily na privátních ostrovech, romantické sólo večeře uprostřed pouště po seskoky padákem nad Palmovým ostrovem. Mohli bychom pokračovat ve výčtu, ale ve zktrace umíme splnit jakékoliv přání. Stačí si říct.

Meet & Greet

Meet & Greet

Meet & Greet představuje obdobu VIP Continental Clubu na mezinárodních letištích. Po Vašem příletu do cílové destinace se o Váš pohodlný průchod letištěm a úřední formality postará profesionální a zkušený tým, abyste nemusli nic řešit a mohli jste si na chvilku oddechnout. Příslušná osoba Vás doprovodí do VIP salónku, kde budete mít k dispozici občerstvení, Wi-Fi, TV a další vybavení. V mezičase Vám bude vyřízeno odbavení, převoz zavazadel, případná víza či cla a jakékoliv další formality. Jakmile je vše hotovo, budete doprovoděni ke svému řidiči na privátní transfer do místa ubytování.

Dovolujeme si současně upozornit, že tato služba není dostupná na všech světových letištích, a proto se nás neváhejte zeptat na dostupnost.

VIP Continental Service Club

VIP Continental Service Club

S touto službou získáte maximální komfort a dodatečný čas před svým odletem z pražského letiště. Prostě se nemusíte o nic starat - vše zařídíme za Vás. Služba zahrnuje odvoz limuzínou z domova na letiště, přednostní odbavení Vás i zavazadel, soukromí a pohodlí luxusního salónku, all-inclusive občerstvení s obsluhou, TV, Wi-Fi, denní tisk, individuální bezpečnostní kontrolu, odvoz vozem přímo k letadlu vč. samostatného vstupu na palubu letadla, dětský koutek, vyřízení Tax-Free žádosti a mnoho dalšího.

Privátní jet

Privátní jet

Máte-li potřebu naprostého klidu, soukromí a flexibility při svých cestách, nebo jste větší skupinou na společné cestě, bezpochyby uvítáte možnost pronájmu soukromého jetu. Zařídíme Vám letadlo odpovídající Vašim potřebám vč. veškerého servisu na palubě.

Privátní jachta

Privátní jachta

Ať už se potřebujete nalodit v Dubrovniku nebo v Dubaji, jachtu Vám umíme přistavit se vším vybavením i posádkou až k Vašim nohám. Můžete se nalodit na cestu do další destinace nebo si jen zpříjemnit stávající pobyt o pár dní na moři bez lidí a ruchu okolního světa. Dejte nám vědět, jak chcete s privátní jachtou naložit Vy a my se postaráme o zbytek.

Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.