Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Copyrights

Veškeré textové informace, zvukové i obrazové, video materiály a jiná díla umístěná na internetových stránkách www.palmyratour.cz jsou chráněny podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a dle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži.

Jakékoliv šíření obsahu a/nebo jeho částí je bez prokazatelného písemného souhlasu firmy PhDr. Hassan El Hassan, CSc. – Palmyra Tour (IČ 41156129) přísně zakázáno. Některé komponenty obsahují nebo mohou obsahovat skryté ochranné prvky a značky, které v případě zneužití budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti manipulaci neoprávněnými osobami. Všechny ochranné známky, obchodní jména a obchodní úpravy, včetně log, jsou vlastnictvím firmy PhDr. Hassan El Hassan, CSc. – Palmyra Tour (IČ 41156129), popřípadě vlastnictvím našich partnerů a je zakázáno je užívat na jiných webových stránkách či jimi označovat své výrobky nebo služby.

Chcete se za námi zastavit nebo se na něco zeptat? Napište nám, co máte na srdci.

*
*
*

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.


Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace