Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Náš tým

V Palmyra Tour si zakládáme na osobním přístupu, a proto bychom se Vám rádi představili. Palmyra Tour je rodinným podnikem s dlouhodobou tradicí a zkušenostmi již od roku 1991. Specializujeme se především na luxusní cestování do zemí Blízkého východu, severní i subsaharské Afriky, Indického oceánu a Asie. Proč nabízíme luxusní a poněkud exotické zájezdy právě do těchto oblastí ,Vám snad pomohou zodpovědět profily členů našeho týmu. V neposlední řadě nelze opomenout mnohé další osoby, které se podílejí na úspěchu našich služeb, těmi jsou naši dlouhodobí partneři v každé zemi, jednotlivé delegátky a mnozí další, jimž patří dík.

Dr. Hassan El Hassan <span>ZAKLADATEL A ŘEDITEL</span>

Dr. Hassan El Hassan ZAKLADATEL A ŘEDITEL

Jsem Hassan nebo také pan ředitel, jak mne někdy přezdívají. Palmyra Tour jsem založil se svou milovanou ženou před 28 lety, kdy nás napadlo, že bych svůj arabský původ a znalosti mohl propůjčit českým cestovatelům. Jako Syřan žijící několik desítek let v České republice, kde jsem mimo jiné vystudoval Karlovu univerzitu, jsem dal českým klientům první možnost objevit krásy zemí Blízkého východu a severní Afriky. Díky tomu jsme dodnes schopni nabízet zcela jedinečné služby vybudované na důvěře a dlouhodobém vztahu. Tento koncept se nám i klientům dobře osvědčil, a proto se neustále snažíme otevírat dveře do světa Orientu dalším cestovatelům, kteří ocení nejvyšší kvalitu služeb a vstřícný přístup.

Telefon: +420 603 481 783        |        Email: hassan.hassan@palmyratour.cz

Ing. Júnis El Hassan <span>MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER</span>

Ing. Júnis El Hassan MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER

Jsem nejstarším a vlastně jediným synem svých rodičů Hassana a Heleny a je to právě multikulturní zázemí, které mne žene ve šlépějích svých rodičů při budování firmy. Navzdory mému mladému věku již řadu let sbírám zkušenosti s businessem z celého světa a snažím se dynamickým a inovativním přístupem dát naší kanceláři ten správný impuls pro další vývoj. Miluji jakékoliv výzvy a vždy hledám nové nápady a řešení, jak věci zlepšit. Ve svém volném čase jsem velkým nadšencem sportu, zejména tenisu a extrémních sportů, po kterých se rád oddám vaření a poznávání nových kultur.

Telefon: +420 737 501 912         |        Email: junis.hassan@palmyratour.cz

PhDr. Helena El Hassanová <span>SPOLUZAKLADATELKA A PRODUKTOVÁ MANAŽERKA</span>

PhDr. Helena El Hassanová SPOLUZAKLADATELKA A PRODUKTOVÁ MANAŽERKA

Jméno mám české, zvyky moravské a kořeny evropské. Byť jsem rozenou Češkou, stejně jako můj manžel jsem míšeného původu, a snad proto miluji poznávání nových míst a kultur. V našem týmu se věnuji rozvoji vybraných destinací a služeb. Vše, co ve firmě dělám, mě naplňuje, ale bez entuziasmu by to bylo od doby založení naší kanceláře jen velmi obtížné. I proto jsme mimo jiné byli klientům vždy schopni poskytnout nejnovější informace, a být tak o krok napřed oproti ostatním. Protože jsem vystudovala žurnalistiku, hodně času věnuji našim prezentacím, článkům, abychom podávali autentické informace o arabském světě, dění v něm atp. To byl také jeden z hlavních motivů, proč jsme naši kancelář založili.

Telefon: +420 608 974 816         |        Email: helena.hassan@palmyratour.cz

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.