Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Náš tým

V Palmyra Tour si zakládáme na osobním přístupu, a proto bychom se Vám rádi představili. Palmyra Tour je rodinným podnikem s dlouhodobou tradicí a zkušenostmi již od roku 1991. Specializujeme se především na luxusní cestování do zemí Blízkého východu, severní i subsaharské Afriky, Indického oceánu a Asie. Proč nabízíme luxusní a poněkud exotické zájezdy právě do těchto oblastí ,Vám snad pomohou zodpovědět profily členů našeho týmu. V neposlední řadě nelze opomenout mnohé další osoby, které se podílejí na úspěchu našich služeb, těmi jsou naši dlouhodobí partneři v každé zemi, jednotlivé delegátky a mnozí další, jimž patří dík.

Dr. Hassan El Hassan <span>ZAKLADATEL A ŘEDITEL</span>

Dr. Hassan El Hassan ZAKLADATEL A ŘEDITEL

Jsem Hassan nebo také pan ředitel, jak mne někdy přezdívají. Palmyra Tour jsem založil se svou milovanou ženou před více než 25ti lety, kdy nás napadlo, že bych svůj arabský původ a znalosti mohl propůjčit českým cestovatelům. Jako Syřan žijící několik desítek let v České republice, kde jsem mimo jiné vystudoval Karlovu univerzitu, jsem dal českým klientům první možnost objevit krásy zemí Blízkého východu a severní Afriky. Díky tomu jsme dodnes schopni nabízet zcela jedinečné služby vybudované na důvěře a dlouhodobém vztahu. Tento koncept se nám i klientům dobře osvědčil, a proto se neustále snažíme otevírat dveře do světa Orientu dalším cestovatelům, kteří ocení nejvyšší kvalitu služeb a vstřícný přístup.

Telefon: +420 603 481 783        |        Email: hassan.hassan@palmyratour.cz

PhDr. Helena El Hassanová <span>SPOLUZAKLADATELKA A PRODUKTOVÁ MANAŽERKA</span>

PhDr. Helena El Hassanová SPOLUZAKLADATELKA A PRODUKTOVÁ MANAŽERKA

Jméno mám české, zvyky moravské a kořeny evropské. Byť jsem rozenou Češkou, stejně jako můj manžel jsem míšeného původu, a snad proto miluji poznávání nových míst a kultur. V našem týmu se věnuji rozvoji vybraných destinací a služeb. Vše, co ve firmě dělám, mě naplňuje, ale bez entuziasmu by to bylo od doby založení naší kanceláře jen velmi obtížné. I proto jsme mimo jiné byli klientům vždy schopni poskytnout nejnovější informace, a být tak o krok napřed oproti ostatním. Protože jsem vystudovala žurnalistiku, hodně času věnuji našim prezentacím, článkům, abychom podávali autentické informace o arabském světě, dění v něm atp. To byl také jeden z hlavních motivů, proč jsme naši kancelář založili.

Telefon: +420 608 974 816         |        Email: helena.hassan@palmyratour.cz

Ing. Júnis El Hassan <span>MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER</span>

Ing. Júnis El Hassan MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER

Jsem nejstarším a vlastně jediným synem svých rodičů Hassana a Heleny a je to právě multikulturní zázemí, které mne žene ve šlépějích svých rodičů při budování firmy. Navzdory mému mladému věku již řadu let sbírám zkušenosti s businessem z celého světa a snažím se dynamickým a inovativním přístupem dát naší kanceláři ten správný impuls pro další vývoj. Miluji jakékoliv výzvy a vždy hledám nové nápady a řešení, jak věci zlepšit. Ve svém volném čase jsem velkým nadšencem sportu, zejména tenisu a extrémních sportů, po kterých se rád oddám vaření a poznávání nových kultur.

Telefon: +420 737 501 912         |        Email: junis.hassan@palmyratour.cz

Leila El Hassanová <span>BACK OFFICE</span>

Leila El Hassanová BACK OFFICE

Říkají o mne, že jsem tou, která umí udržet pořádek a chod každodenních operací, ato jak se sluší a patří. Kromě svých základních pracovních úkolů ráda trávím čas komunikací s klienty o jejich cestách i životě, díky čemuž získáváme neocenitelné zkušenosti. Přízeň klientů je klíčová, a proto ráda využiju trochy šarmu, aby se u nás v kanceláři cítili pohodlně. Mimo Palmyru se věnuji i umělecké kariéře zpěvačky. Vždy si snažím zachovat entusiasmus a nepolevit v tempu, což věřím oceníte i Vy.

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. s podmínkami. Více informací zde.


Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.