Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Z Prahy do Kataru přímo a bez víz

23. 08. 2017

Novinky

Autorem článku je:  Ing. Júnis El Hassan

Z Prahy do Kataru přímo a bez víz

V posledních letech vnímáme čím dál větší zájem o cestování do Kataru a zdá se, že tomuto trendu není konec. Počínaje 21. srpnem 2017 totiž Qatar Airways zahajuje provoz přímého leteckého spojení z Prahy do Kataru. Spolu s ukončením vízové povinnosti je toto ideální konstelace, abyste tuto tradiční a současně luxusní zemi navštívili.

Katar je dynamicky se rozvíjející zemí, v níž se snoubí duše dávného orientu i velkolepé ambice stát se druhou Dubají. Právě tato vize žene zemi dopředu v rozvoji infrastruktury, kvality služeb i podnikatelského prostředí. Národní aerolinie Qatar Airways proto nedávno oznámili rozšíření své sítě o dvě nová letecká spojení - do ománského Soharu a do naší milované Prahy. Pro nás to znamená, že Vám můžeme nabídnout letecké spojení do katarské Dohy každý den. Aby toho nebylo málo, byla zrušena i vízová povinnost pro občany České republiky, čímž se cestování do Kataru stává dostupnějším než kdy v minulosti.

Linka bude operována letadlem Airbus 320 s celkovou kapacitou 132 míst v Economy třídě a 12 místy v Business třídě. Spojení je plánovano dle časů níže.

Sobota, Úterý a Čtvrtek:

Doha (DOH) -> Praha (PRG) QR 289 odlet ve 02:30 ráno a přílet v 07:40 ráno

Praha (PRG) -> Doha (DOH) QR 290 odlet v 09:25 ráno a přílet v 16:25 odpoledne

Neděle, Pondělí, Středa a Pátek:

Doha (DOH) -> Praha (PRG) QR 291 odlet v 08:00 ráno a přílet ve 13:10 odpoledne

Praha(PRG) ->  Doha (DOH) QR 292 odlet v 17:10 odpoledne a přílet v 00:10 (+1) po půlnoci. 

Co když chci navštívit Katar?

Pokud Vás Katar třeba jen trochu zaujal, podívejte se na tuto stránku, kde o této zemi rozprávíme ve větším detailu. Historie, moderní architektura, pravé luxusní perly, krásné moře a služby té nejvyšší úrovně jsou pro Katar typické. Inspirujte se luxusními zájezdy na míru, které pro naše klienty běžně připravujeme již 26 let. Ostatně ne nadarmo jsme experty na Blízký východ a naše klienty si hýčkáme. Čekáme na Vás v centru Prahy s šálkem pravé arabské kávy.

Autor článku

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Júnis vyrůstal střídavě v Čechách a v Sýrii, díky čemuž poznal rozmanitost lidí a obou kultur. Cestování je odjakživa jeho velkou vášní a kromě role marketingového a obchodního manažera v našem rodinném podniku také rád přispívá na náš blog svými zážitky z cest.

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Přihlášení k newsletteru

  • Články z našich cest
    i ze zákulisí
  • Přednostní nabídky
    a akce
  • Můžete se kdykoliv
    odhlásit

Zkuste i další články z blogu

Mauritánie aneb Smrt, Láska a Žena, 1.část

29. 01. 2017 Z našich cest

Poslední dobou se v naší kanceláři stalo tradicí, že inspirací pro další cíle našich poznávacích okruhů jsou sami klienti. Myšlenka zamířit na podzim 2016 do Mauritánie uzrála během kombinovaného okruhu do Kuvajtu, Bahrajnu a Kataru koncem roku…

Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

Autorem článku je Dr. Hassan El Hassan

Přečtěte si celý příběh
Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Přečtěte si celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.