Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Luxusní bydlení nejen na dovolené

23. 08. 2012

Naše názory

Autorem článku je:  Ing. Júnis El Hassan

Luxusní bydlení nejen na dovolené

Jednou nebo několikrát do roka se vzdáváme stereotypu našich životů, abychom vyrazili vstříc novým zážitkům, odpočinku a komfortu luxusních resortů na své zasloužené dovolené. Miminálně Ti z Vás, kdož cestují s námi, dobře vědí jaký přepych a rozmanitost se mísí v renomovaných hotelech a resortech světových i místních řetězců, a že to stojí za to není třeba příliš rozvádět. Otázkou ale je, proč nežít v permanentním luxusu i doma v České republice?

Odpovědí nám je naše partnerská společnost Svoboda & Williams, renomovaná realitní kancelář poskytující komplexní služby ve všech oblastech týkajících se realitního trhu v Praze. Bez ohledu na to, zda se jedná o nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní a finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponují naši kolegové ve Svoboda&Williams odborností a znalostmi, které je právem řadí mezi špičku v oboru Jsme proto hrdí, že je můžeme sami doporučit.  

Zatímco naši klienti si nejednou vychutnávali nekonečné obzory moře ze své vodní vily, se Svoboda&Williams si můžete vychutnávat pulzující panorama Prahy z krásně umístěných privátních vil. Taktéž se můžete ponořit do šumu Starého města, kde Vás uprostřed historických budov čeká luxusní zrenovované bydlení splňující i ta nejnáročnější přání.

Třešničkou na závěr ve službách společnosti Svoboda&Williams budiž jejich zájem o klienta nejen jakožto subjektu realitního trhu, ale skutečnou osobnost s vlastními zájmy a preferencemi, které může uspokojit i v rámci lifestylové rubriky, kterou naši kolegové provozují na svých webových stránkách.

Žijte luxusně nejen na své dovolené, ale i doma. Zasloužíte si být hýčkání. Více o službách našeho partnera Svoboda&Williams si můžete přečíst na stránce www.svoboda-williams.com

Autor článku

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Júnis vyrůstal střídavě v Čechách a v Sýrii, díky čemuž poznal rozmanitost lidí a obou kultur. Cestování je odjakživa jeho velkou vášní a kromě role marketingového a obchodního manažera v našem rodinném podniku také rád přispívá na náš blog svými zážitky z cest.

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Přihlášení k newsletteru

  • Články z našich cest
    i ze zákulisí
  • Přednostní nabídky
    a akce
  • Můžete se kdykoliv
    odhlásit

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.