Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Zpět nahoru

Botswana jako z filmu

Botswana Ubytování v luxusní lodži

Tuto destinaci osobně navštívil Ing. Júnis El Hassan

Botswanu jsem osobně procestoval a mohu ji jedině doporučit. Kombinace luxusních kempů a bohatého safari bez davů lidí je zážitek na celý život. Skvělá je také výprava k deltě Okavango.

Poptávka zájezdu

Líbí se vám tento zájezd? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Nezávazně poptat zájezd

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Něco málo o tomto zájezdu

Připravili jsme si pro Vás tuto vymazlenou cestu po Botswaně, kde budete mít jedinečnou příležitost pořídit bez nadsázky filmové záběry z výšky jakobyste byli pták přelétávající přes deltu Okavango. Dostanete se do kontaktu s místní zvěří, ptactvem a vyzkoušíte si plavbu po tradiční loďce mokoro. Celý program trvá 10 dní a po jeho dobu Vám bude zajištěno luxusní ubytování v lodžích s plnou penzí včetně všech nápojů (to zahnruje i Gin s tonicem :) ). 

Můžete se těšit na

 

Safari

 

Poznání

 

Místní průvodce

 

V přírodní rezervaci

Recenze

Byli jsme s Palmyrou několikrát. Několikrát proto, že  nám vždy výborně poradili a stejně výborně také všechno zařídili. Jsou opravdovými znalci oblastí, které nabízejí - to nakonec oceníte i Vy!

Jan Kraus
<span>Omán & Emiráty</span>

Jan Kraus Omán & Emiráty

Vážení El Hassanovi, chtěla jsem Vám poděkovat za naprosto úžasnou dovolenou, kde všechno klapalo jako na drátku bez jediné prodlevy či nedostatku.

Veronika a Martin Jílkovi
<span>JAR, Zimbabwe a Botswana</span>

Veronika a Martin Jílkovi JAR, Zimbabwe a Botswana

Program cesty

1.den: odlet z Prahy
2.den: po příletu do Johannesburgu přesun dalším letem na letiště Livingstone do těsného sousedství Viktoriíných vodopádů, po příletu uvítání anglicky hovořící asistencí a transfer do 5* hotelu nedaleko úžasné vodní podívané, osobní volno, nocleh.
3.den: snídaně, transfer na letiště v Kasane (cca 78 km, je třeba počítat se zdržením na hranicích ve spojení s pasovým a celním odbavením) a odlet ultralehkým letadlem do kempu Savute Elephant, transfer, ubytování, odpoledne pozorování stád slonů, která se potulují krajinou. I když je Savute známé právě díky jejich hojnému výskytu, k vidění jsou i další velká zvířata, která sem nacházejí cestu, aby uhasila žízeň v kanálu Savute, jenž si po více než 27 letech opět prorazil svou cestu do Národní parku Chobe. Odpolední aktivity zahrnuji jízdu džípem v doprovodu správce, prohlídku maleb křováků, baobabů, pozorování ptactva a hvězd, během dne je podáván oběd a večeře, nocleh.
4.den: ranní a odpolední aktivity spojené s pozorováním přírody včetně plné penze, nocleh.
5.den: ranní pozorování přírody, po snídani transfer a odlet ultralehkým letadlem do lodže Khwai River (cca 1,20 hodina), transfer, ubytování, odpoledne pozorování přírody v okolí lodže, která je schoulená v lesnatém výběžku, z něhož se otevírá výhled na obrovské záplavové území rezervace Moremi. V lodži se pořádá safari za svitu měsíce včetně pozorování hvězd, ptáků, pěší safari i návštěvy domorodých vesnic, během dne je podáván oběd a večeře, nocleh.
6.den: ranní pozorování přírody v Moremi, snídaně, osobní volno, oběd, odpolední aktivity v přírodní rezervaci Moremi, večeře, nocleh v lodži.
7.den: ranní pozorování přírody, snídaně, transfer na letiště a další přelet ultralehkým letadlem do delty Okavango do lodže Eagle Island (cca 20 min.), která je schovaná na zapadlém ostrově Xaxaba uprostřed sítě vodních cest a zelené vegetace. Díky poloze u laguny se otevírají dechberoucí výhledy do divočiny a na exotické ptactvo, pozorování se realizuje pěšky, na tradiční loďce mokoro, motorovém člunu (dle stavu vodu), v otevřeném safari vozu či helikoptérou, během dne se podává oběd a večeře, nocleh.
8.den: tento den lze prožít několika aktivitami v deltě, během přesunů se používá  tradiční loďka mokoro nebo motorový člun v závislosti na stavu vodních toků, během dne je podáván oběd a večeře, nocleh.
9.den: ranní pozorování v přírodě, snídaně, transfer na letiště, odlet ultralehkým letadlem do Maunu (cca 20 min.) a poté z Maunu pravidelnou linkou do Johannesburgu, odbavení na mezinárodním letu a odlet do Prahy.
10.den: přílet do Prahy.

 

Orientační cena zájezdu

Nízká sezóna od 171 000 Kč

Střední sezóna od 213 000 Kč

Vysoká sezóna od 303 000 Kč

Orientační ceny za osobu
ve dvoulůžkovém pokoji a
pobytu na 7 nocí. Tyto ceny
nezahrnují všechny možné slevy.

Nízká sezóna

listopad až únor

Střední sezóna

říjen a březen

Vysoká sezóna

duben až září

V rozdělení sezón mohou nastat výjimky kvůli svátkům, veletrhům a jiným událostem.

Termín: individuální dle Vašeho přání

Cena obsahuje:

 • leteckou přepravu Praha-Johannesburg-Praha s přestupem včetně tax,
 • letecké přepravu Johannesburg - Livingstone, Maun- Johannesburg,
 • veškeré přelety ultralehkým letadlem Kasane-Savute-Khwai River-Eagle Island-Maun dle programu,
 • veškeré pozemní transfery,
 • aktivity a výlety dle itineráře včetně dopravy po zemi, pěších safari a jízd po vodě s anglicky hovořícím správcem parku,
 • 7 nocí ubytování se stravováním dle itineráře, občerstvení, místní alkoholické nápoje a vína v místě pobytu,
 • praní a žehlení v Savute, Khwai River a Eagle Lodge,
 • vstupné do národních parků, místní daně a poplatky,
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti zavazadel a storna (do 15 tis. za osobu),
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena neobsahuje:

 • značkový alkohol,
 • vízové poplatky,
 • nápoje v případě ubytování o první noci,
 • spropitné,
 • dobrovolné připojištění storna zájezdu ze strany klienta

Kompletní úprava zájezdu na míru je možná.

Časté dotazy

Jih Afriky si žije trochu jiným tempem než naše malé Čechy a roční období jsou doslovně vzhůru nohama. Od listopadu do března zde panuje horké léto s častými srážkami, zatímco od dubna do srpna je půda suchá a teploty stabilní (s výjimkou chladných nocí). Taková Botswana je však oproti JARu více nevyzpytatelná a dochází k podstatně častějším výkyvům a to zejména během jejího léta. Obě avizované země jsou velmi rozlehlé a rozmanité, pročež doporučujeme vždy konzultaci dle konkrétního regionu, který chcete navštívit.

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Pokud jde např. o Botswanu, nejlepším obdobím jsou jarní a letní měsíce, kdy se zaplaví delta Okawanga, na max. úroveň se voda dostává v srpnu. I pro Jihoafrickou republiku je nejvyšší sezonou období našich letních prázdnin.

Ano, kombinovat můžete kterékoliv země budete chtít. Oblíbenou kombinací našich klientů je poznávání v Africe s následným odpočinkem na Maledivách či na Mauriciu. Taktéž klienti prodlužují svůj stop-over v Dubaji, kde mohou nakupovat či strávit pár dní na pláži.

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Nezávazná poptávka zájezdu Botswana jako z filmuNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Nejčtenější

Viktoriiny vodopády v koloniálním stylu

03. 01. 2018 Z našich cest

Píše se listopad 2017 a v Zimbabwe dochází k převratu. Dosluhující prezident Mugabe je armádou zadržen, jeho choť odlétá do exilu a vojáci přebírají moc. No není to ideální okamžik k návštěvě této země? Jsem dost šílený a vyrážím vstříc…

Viktoriiny vodopády v koloniálním stylu

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh
Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Kouzlo cestování na míru

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články o cestování, ze zákulisí i přednostní nabídky
 • Maximálně 2x za měsíc
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Ing. Júnis El Hassan

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 10 - 18hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace