Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Zpět nahoru

Jižní Afrikou luxusně

Jihoafrická republika HOTELY STŘEDNÍ KATEGORIE

Tuto destinaci osobně navštívila PhDr. Helena El Hassanová

Každý můj klient se z Jihoafrické republiky vrátil nadšený. Je to země velká jak kontinent a slibuju Vám, že se sem budete chtít vrátit. Ozvěte se mi a připravím Vám jedinečnou cestu na míru.

Poptávka zájezdu

Líbí se vám tento zájezd? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Nezávazně poptat zájezd

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Něco málo o tomto zájezdu

Kdo říkal, že nejde skloubit poznání a komfort? Cesta jako tato je důkazem pravého opaku - připravili jsme pro Vás luxusní individuální cestu napříč Jihoafrickou republikou. Během 12 dní okusíte všechna známá lákadla této rozhlehlé země včetně divokého safari a sluncem zalitého vína jižní Afriky. Tato výprava má však ještě jednou zajímavost, kterou je doprava luxusně vybaveným koloniálním vlakem, s kterým se vrátíte zpět v čase aniž byste si museli upřít jedinou kapku rozmaru. Pokud byste přeci jen cítili, že Vám v programu něco chybí, napište nám a cestu upravíme na míru Vašim přáním. Co říkáte, zní to lákavě?

 

Můžete se těšit na

 

Pro milovníky vína

 

Safari

 

Poznání

 

Místní průvodce

Recenze

Všechny zájezdy, které jsem s Palmyra Tour absolvovala, bych definovala, jako naprosto bezchybné - co se týká zajištění služeb před odjezdem na zájezd, zajištění dopravy, zajištění ubytování, průběh programu - organizace, profesionální práce průvodce, který byl vždy k dispozici, když bylo potřeba a věnoval se účastníkům zájezdu téměř nepřetržitě a navíc nezapomenutelné zážitky, které obohatily můj život. Proto Palmyra Tour právem patří moje upřímné poděkování za vše, co mi bylo poskytnuto a již nyní se těším na další cesty.

Ludmila Steinbachová
<span>Věrná cestovatelka</span>

Ludmila Steinbachová Věrná cestovatelka

Vážení El Hassanovi, chtěla jsem Vám poděkovat za naprosto úžasnou dovolenou, kde všechno klapalo jako na drátku bez jediné prodlevy či nedostatku.

Veronika a Martin Jílkovi
<span>JAR, Zimbabwe a Botswana</span>

Veronika a Martin Jílkovi JAR, Zimbabwe a Botswana

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy
2.den: přílet do destinace, uvítání anglicky hovořícím průvodcem, transfer, ubytování, osobní volno, nocleh.
3.den: snídaně, celodenní výlet do oblasti vinic, kde bude možné sledovat výrobu vína od jejího počátku až po výslednou láhev, návštěva historických městeček Stellenbosch, Franschhoek a Paarl včetně oběda v jedné z lokálních restaurací, návrat do hotelu, nocleh.
4.den: snídaně, odjezd na celodenní výlet: návštěva brusírny diamantů, jízda exkluzivními čtvrtěmi Bantry Bay a Camps Bay na ikonickou Hout Bay, přesun lodí na ostrov Seal (dle povětrnostních podmínek), oběd v místní rybí restauraci, přesun do místního Národního parku přes Chapmanův průsmyk, odpoledne shlédnutí kolonie tučňáků na Boulders Beach a námořnického městečka Simon´s Town, na závěr prohlídka úchvatné botanické zahrady Kirstenbosch, pozdě odpoledne návrat do hotelu, nocleh.
5.den: snídaně, tento den začíná v oblíbené kapské čtvrti Vand A Waterfront prohlídkou multimediální expozice o životě Nelsona Mandely, čekání na následný trajekt na Roben Island lze zpestřit posezením v restauraci, transfer lodí na Roben Island (30 minut-hodina v závislosti na povětrnostních podmínkách), kde po celou dobu prohlídky návštěvníky provázejí bývalí političtí vězni. V jejím rámci bude možné vidět vězení s největší ostrahou a také celu, ve které byl Mandela vězněn. Je zachována přesně tak jako v době jeho věznění, bus návštěvníky poté odveze do vápenných dolů, kde vězni pracovali. V okolí bude možné také shlédnout svatyni Kramat, která je zasvěcena jednomu z muslimských vůdců, hřbitov obětí lepry, a samotku, kde byl 9 let vězněn  Robert Sobukwe, návrat trajektem zpět, nocleh.
6.den: po snídani transfer k historickému stylovému vlaku Blue Train, který hostům nabídne skvělý servis a také 27 hodinovou panoramatickou jízdu a nezapomenutelné scenérie napříč africkým subkontinentem, od 7,30 komorník uvádí hosty do apartmá ve vlaku, před odjezdem je podávána lehká svačinka a uvítací přípitek, v 8,30 odjezd, v době od 10,30 do 12,30 je servírováno první občerstvení a v době 12,30-14,30 druhé. Ve 14,30 výlet do historické vesnice Matjiesfontein, hosté jsou uvítáni sklenkou sherry, která nese logo vlaku a jež si mohou nechat na památku, prohlídka budovy ve viktoriánském stylu včetně originálního osvětlení, jež se používalo v Londýně v 19.století. Návštěva světa starých koloniálních časů končí v 15,20 odjezdem směrem na Pretorii, v 15,30 se podává prvotřídní čaj,  v 17,00 koktejl před večeří, od 18,30 se servíruje večeře, nocleh.
7.den: v době od 7,30 do 10,00 snídaně, která se může podávat na přání hosta také v apartmá, ve 12,50 příjezd do Pretorie, kde komorník hosta doprovodí k jeho transferu do hotelu, ubytování, osobní volno, nocleh.
8.den: po snídani hosta očekává anglicky hovořící průvodce, který jej doprovodí na letiště k odletu do Skukuzy, vnitrostátní přelet, transfer a oběd včetně nápojů v lodži, osobní volno, večeře, nocleh.
9.den: snídaně, ranní safari v otevřeném voze či pěšky s anglicky hovořícím správcem, oběd (včetně nápojů dle místního výběru), osobní volno, večerní safari v otevřeném voze či pěšky s anglicky hovořícím správcem, večeře (včetně nápojů dle místního výběru), nocleh.
10.den: snídaně, ranní safari v otevřeném voze či pěšky s anglicky hovořícím správcem, oběd (včetně nápojů dle místního výběru), osobní volno, večerní safari v otevřeném voze či pěšky s anglicky hovořícím správcem, večeře (včetně nápojů dle místního výběru), nocleh.
11.den: snídaně, odjezd v doprovodu průvodce na letiště, vnitrostátní přelet do Johannesburgu a návrat do domovské destinace.
12.den: přílet do Prahy

Orientační cena zájezdu 124 500 Kč

za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (za příplatek je možné ubytování v jednolůžkovém pokoji)

Termín: individuální dle Vašeho přání

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha-Kapské Město/ Johannesburg -Praha
 • jízdu s plnou penzí vlakem Blue Train z Kapského Města do Pretorie
 • leteckou dopravu Johannesburg-Skukuza-Johannesburg
 • 11 nocí ubytování se stravováním dle výše uvedeného itineráře v 5* hotelech a lodži
 • veškeré výlety a vstupné dle programu
 • transfery klimatizovaným vozem s anglicky hovořícím řidičem dle programu
 • místního anglického odborného průvodce s výjimkou 5.dne
 • 24 hodinovou asistenci po telefonu
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do 15 tis. Kč

Cena nezahrnuje: 

 • nápoje, stravování a aktivity, které nejsou součástí itineráře
 • spropitné
 • dobrovolné připojištění storna zájezda ze strany klienta

Minimální počet cestujících: 2

Časté dotazy

Jih Afriky si žije trochu jiným tempem než naše malé Čechy a roční období jsou doslovně vzhůru nohama. Od listopadu do března zde panuje horké léto s častými srážkami, zatímco od dubna do srpna je půda suchá a teploty stabilní (s výjimkou chladných nocí). Taková Botswana je však oproti JARu více nevyzpytatelná a dochází k podstatně častějším výkyvům a to zejména během jejího léta. Obě avizované země jsou velmi rozlehlé a rozmanité, pročež doporučujeme vždy konzultaci dle konkrétního regionu, který chcete navštívit.

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Pokud jde např. o Botswanu, nejlepším obdobím jsou jarní a letní měsíce, kdy se zaplaví delta Okawanga, na max. úroveň se voda dostává v srpnu. I pro Jihoafrickou republiku je nejvyšší sezonou období našich letních prázdnin.

Ano, kombinovat můžete kterékoliv země budete chtít. Oblíbenou kombinací našich klientů je poznávání v Africe s následným odpočinkem na Maledivách či na Mauriciu. Taktéž klienti prodlužují svůj stop-over v Dubaji, kde mohou nakupovat či strávit pár dní na pláži.

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Nezávazná poptávka zájezdu Jižní Afrikou luxusněNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Nejčtenější

Viktoriiny vodopády v koloniálním stylu

03. 01. 2018 Z našich cest

Píše se listopad 2017 a v Zimbabwe dochází k převratu. Dosluhující prezident Mugabe je armádou zadržen, jeho choť odlétá do exilu a vojáci přebírají moc. No není to ideální okamžik k návštěvě této země? Jsem dost šílený a vyrážím vstříc…

Viktoriiny vodopády v koloniálním stylu

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh
Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Kouzlo cestování na míru

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články o cestování, ze zákulisí i přednostní nabídky
 • Maximálně 2x za měsíc
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

PhDr. Helena El Hassanová

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 10 - 18hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace