Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017

Naše názory

Autorem článku je:  Ing. Júnis El Hassan

Kouzlo cestování na míru

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed tropické buše? … Ne? V tom případě je čas, abyste si přečetli následující řádky, protože takové cesty na na míru nejsou jen snem, ale možnou realitou. Ačkoliv je příprava dovolených na míru naším standardem již přes 20 let, stále se často setkáváme s dotazy na katalogy a přehled termínu. O to překvapenější jsou lidé v okamžiku, kdy jim vysvětlíme, co vše pro ně můžeme udělat jinak a na míru. Zkusme to proto vzít od začátku a na katalogy a dlouhé srovnávání cestovek zapomeňte. Obvykle to začíná Vaší představou, kterou si vysníte a kterou nám sdělíte.

Pokud patříte mezi jedince, jejichž čas je až příliš vzácný na kavárenský život, můžete se s námi spojit po telefonu či emailem a eventuálně se za Vámi můžeme zastavit osobně po vzájemné dohodě. Pokud si nás přeci jen pustíte o něco blíže k tělu, můžete přijmout naše pozvání na šálek pravé arabské kávy, nad níž nám můžete vše sdělit. Ostatně naši klienti si jí už natolik oblíbili, že se zvou sami i když si zrovna dovolenou nezařizují a samozřejmě jsou srdečně vítaní . No co, musíme dostát věhlasné arabské pohostinnosti. Krásné na tom je, že touto cestou jsme schopni nejen naslouchat Vašim požadavkům, ale i blíže poznat Vaší osobnost, což při přípravě dovolené na míru vždy velmi pomůže. Protože naše destinace známé jako vlastní boty, rychle víme co a proč Vám máme nabídnout. Řekneme Vám, co vše bychom pro Vás mohli udělat, ukážeme Vám luxusní resorty, v nichž můžete strávit svou dovolenou, zážitky, které můžete prožít a Vy sám posoudíte, zda-li Vás taková představa láká.

Po příjemném setkání nad šálkem kávy se můžete bezstarostně vrátit do běžného dění svého života a práci nechat na nás. Víme pro koho nabídky zpracováváme a jaká jsou Vaše přání. Jde-li o jednodušší požadavky, obvykle od nás dostanete ještě tentýž den několik nabídek, zatímco u rozmanitějších cest je občas třeba věnovat Vaší dovolené i několik dní poctivé přípravy. Výsledkem bývá běžně několik variant nabídek na míru, abyste si mohli vybrat, co se Vám zamlouvá nejvíce a případně jsme mohli celou dovolenou upravit ještě jinak. Představivosti se meze téměř nekladou. Je na Vás s jakými aerolinkami chcete letět a kdy chcete vycestovat. Je na Vás, zda-li preferujete privátní transfer do hotelu běžným vozem či limuzínou nebo helikoptérou. Je na Vás, zda-li se spokojíte s hotelovou snídaní nebo chcete mít při ruce vlastního kuchaře a komorníka, který Vám naservíruje vše až pod nos v zátiší Vaší vily u pláže. Je na Vás, zda-li chcete svůj večer strávit nakupováním na místní tržnici, ježděním na velbloudovi v pouštních dunách, seznamováním se na zemi v nejluxusnějších hotelech světa či ve výši 11 km nad zemí v prostorách luxusního baru Airbusu 380.

 

 

Protože jsme dostupní prakticky 24/7, můžete nám kdykoliv v průběhu své dovolené zavolat a pochlubit se svými krásnými zážitky . Ať už je Vaše přání jakékoliv, v Palmyra Tour otevíráme brány do světa luxusního cestování a umíme splnit každé přání, skoro každé J. Nadchla Vás ta představa neomezených možností? Budete určitě mile překvapení, že i luxusní dovolená na míru nemusí být jen věcí milionářů. Ceny se mohou pohybovat již od 16 tisíc korun za týdenní pobyt až po exkluzivní milionový zážitek, přičemž u zájezdů na míru na rozdíl od masové turistiky platí, že čím dříve vše zařídíte, tím výhodnější ceny a podmínky můžete čerpat. Vše je opravdu jen na Vás a my jsme zde od toho, abychom plnili Vaše cestovatelské touhy. Napište nám a nechte se námi hýčkat. Společně vytvoříme to pravé pro Vás, protože cestovat na míru a na úrovni si zasloužíte.

Autor článku

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Júnis vyrůstal střídavě v Čechách a v Sýrii, díky čemuž poznal rozmanitost lidí a obou kultur. Cestování je odjakživa jeho velkou vášní a kromě role marketingového a obchodního manažera v našem rodinném podniku také rád přispívá na náš blog svými zážitky z cest.

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Přihlášení k newsletteru

  • Články z našich cest
    i ze zákulisí
  • Přednostní nabídky
    a akce
  • Můžete se kdykoliv
    odhlásit

Zkuste i další články z blogu

Nejčtenější

Safari a luxus v Botswaně

15. 02. 2018 Z našich cest

Četli jste už článek o mé cestě k Viktoriiným vodopádům? Pokud ne, pak vám určitě doporučuju začít čtení právě tam, protože to bylo v Zimbabwe, kde začal tento příběh, na který chci dnes navázat. U vodopádů jsem prožil tři úžasné listopadové dny…

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Přečtěte si celý příběh

Ze starého nové. Z obyčejného luxusní.

16. 11. 2021 Příběhy a kultura

Když se šejchové rozhodli učinit z Dubaje turistickou velmoc, zaměřili se na oblast pláží, budování velkolepých tříd s mrakodrapy a rezidenčních čtvrtí jako podle pravítka. A co se stalo s jejich původními domovy? Předci dubajských šejchů…

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

Autorem článku je PhDr. Helena El Hassanová

Přečtěte si celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.