Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Zpět nahoru

Garden Route na Harley-Davidson

Jihoafrická republika Hotely střední kategorie

Tuto destinaci osobně navštívila PhDr. Helena El Hassanová

Každý můj klient se z Jihoafrické republiky vrátil nadšený. Je to země velká jak kontinent a slibuju Vám, že se sem budete chtít vrátit. Ozvěte se mi a připravím Vám jedinečnou cestu na míru.

Poptávka zájezdu

Líbí se vám tento zájezd? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Nezávazně poptat zájezd

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Něco málo o tomto zájezdu

Ať už jste zkušený motorkář nebo bláznivý nadšenec do čehokoliv nového, tahle jízda si Vás získá. Na hřbetu Harley-Davidson si v tandemové jízdě podél světoznámého pobřeží Garden Route vychutnáte úžasné scenérie, čerstvý vzduch moře i sílu nadupané mašiny. V průběhu celého programu si budete dopřávat full-service od pohostinného a zkušeného personálu. Pokud byste si cestu chtěli jakkoliv zpestřit, dejte nám vědět a níže uvedený program Vám upravíme na míru.

Můžete se těšit na

 

Poznání

 

Pro single cestující

 

Autentická atmosféra

 

Individuální poznávací okruh

Recenze

Všechny zájezdy, které jsem s Palmyra Tour absolvovala, bych definovala, jako naprosto bezchybné - co se týká zajištění služeb před odjezdem na zájezd, zajištění dopravy, zajištění ubytování, průběh programu - organizace, profesionální práce průvodce, který byl vždy k dispozici, když bylo potřeba a věnoval se účastníkům zájezdu téměř nepřetržitě a navíc nezapomenutelné zážitky, které obohatily můj život. Proto Palmyra Tour právem patří moje upřímné poděkování za vše, co mi bylo poskytnuto a již nyní se těším na další cesty.

Ludmila Steinbachová
<span>Věrná cestovatelka</span>

Ludmila Steinbachová Věrná cestovatelka

Vážení El Hassanovi, chtěla jsem Vám poděkovat za naprosto úžasnou dovolenou, kde všechno klapalo jako na drátku bez jediné prodlevy či nedostatku.

Veronika a Martin Jílkovi
<span>JAR, Zimbabwe a Botswana</span>

Veronika a Martin Jílkovi JAR, Zimbabwe a Botswana

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy
2.den: přílet do Kapského Města, tato cesta je příležitostí poznat jeden z nejkrásnějších koutů světa po širokých superdálnicích či na klidných bočních silnicích. Cesta přitom vede mezi vinicemi přes města, historické vesničky, podél majestátných pohoří, zelených pobřeží a polopouští s nekonečným obzorem. Oblast, kterou ale projedete, činí osobitou především její obyvatelé. Po cestě jsou hosté doprovázeni zkušeným průvodcem na motocyklu Harley-Davidson a k dispozici je také doprovodné vozidlo s prostorem pro zavazadla. Cestující jedou na vlastní motorce sami nebo v tandemu. Z důvodu bezpečnosti a seznámení se s vozidlem je první den věnován jízdě kolem mysu podél sněhobílých pláží, přes vyprahlé vesnice, kolem horských průsmyků přes přelidněná předměstí. Cesta je příležitostí se seznámit s unikátním africkým uměním a také místními tučňáky. Na závěr dne je zajištěn nocleh v hotelu v Kapském Městě.
3.den: den započne odjezdem z Kapského Města kolem vinic a olivovníkových hájů. Výstup do horských průsmyků, kde úrodné vinice, broskvové a meruňkové sady ostře kontrastují se zvlněnými  kopci a opuštěnými farmami, příjezd do okouzlujícího městečka Montague, kde čeká osvěžující plavání při západu slunce. Na závěr dne je zajištěn nocleh v hotelu.
4.den: impozantní horské pásmo podél cesty tvoří přírodní rozhraní mezi úrodnými farmami na pobřeží a skalními zahradami Klein Karoo, jež spaluje horké slunce. Ohromující modrá obloha je společníkem při jízdě přes průsmyky dolů směrem k rozeklaným roklím, jež lemují stezky starobylého lidu San. Odpoledne patří světovému středisku chovu pštrosů v Oudtshoornu. Dříve než bude následovat ubytování ve venkovském obydlí, je na programu prohlídka pštrosí farmy. Nocleh je zajištěn v hotelu.
5.den: na úvod 5. dne je připraven krátký program, který dá příležitost více poznat místní život. Z téměř pouštní krajiny sjedeme do dechberoucích horských průsmyků směrem k pobřeží a slavné Garden Route plné zeleně. Cíl cesty Knysna je skrytým uměleckým pokladem, kde bude možné sledovat západ slunce a ochutnat čerstvé ústřice u rozlehlé místní zátoky. Variantou pobytu je také výjezd na útes, kde lze pozorovat kotviště a mořský příboj. Nocleh je zajištěn v hotelu v Knysně.
6.den: odjezd z Knysny, cestou přestávka na vyhlídce nad městem Wilderness, poté sjezd dolů na pobřežní dálnici, kde jsou k vidění smaragdově zelená pole a modré jezero, kolem něhož se zvlněná pole postupně mění ve zlatisté lány obilí a hořčice. Na konci cesty čeká centrum slunečního svitu Jižní Afriky Mossel Bay a historické město Swellendam. Na závěr nocleh v hotelu.
7.den: cesta sedmého dne vede na jedinečný mys Agulhas, scenérie se mění z rovinatého pobřežního terénu na sérii vlnících se a sluncem vybělených písečných pahorků a dun. Pobřeží této oblasti se proslavilo díky vrakům, které se zde v průběhu času nashromáždily v úctyhodném množství. Cesta končí v městečku Hermanus s nadějí, že bude slyšet troubení velryb, jež bude možné pozorovat společně se západem slunce na horizontu. Jako každý den je zajištěn nocleh v hotelu.
8.den: a na závěr to nejlepší  -  rychlá jízda serpentinami po malebném pobřeží, každá zatáčka je novým požitkem! Přes několik úžasných horských průsmyků a kolem nádherných jezer vstoupíme na území regionu Cape Winelands. Slavné vinice vábí na skvělé ročníky za nízké místní ceny a pitoreskní vesničky lákají k ochutnávce místní kuchyně. Závěr cesty vede směrem na západ přes kopce a pobřeží do hotelu v Kapském Městě, nocleh v hotelu
9.den: snídaně, osobní volno, odlet
10.den: přílet do Prahy

 

Orientační cena zájezdu 135 700 Kč

za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (za příplatek je možné ubytování v jednolůžkovém pokoji)

Termín: individuální dle Vašeho přání

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha-Kapské Město-Praha s přestupem
 • 7denní pronájem motocyklu, silniční asistenci a pojištění
 • neomezené kilometry
 • helmy (pro větší komfort doporučujeme vlastní)
 • zkušeného průvodce na jeho vlastním motocyklu
 • podpůrné vozidlo se zkušeným řidičem, omezeným prostorem pro zavazadla, jeden přívěs a náhradní motocykl
 • 7 nocí ubytování v hotelech a penzionech 3* a 4*
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel storna do 15 tis. Kč

Cena nezahrnuje:

 • stravování a nápoje
 • pohonné hmoty včetně doplnění nádrže během jízdy
 • osobní ochranné pomůcky během jízdy
 • spropitné, vstupné, místní poplatky, daně atp.

Poznámky:

 • Ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji je míněno ubytování dvou řidičů motocyklů sdílejících pokoj.
 • Řidič musí mít min. 25 let a min. 1 rok být držitelem řidičského oprávnění, helma je dle místních pravidel povinná.
 • Cesta je zajištěna na modelu Harley-Davidson Heritage Softail nebo podobném modelu (za příplatek je možné poskytnout model Electra Glide Ultra Classic)
 • Nádrž je třeba před cestou doplnit a vrátit opět plnou. Pokuty jsou na vrub řidiče.
 • Konzumace alkoholu před a během jízdy je zakázána, stejně tak je zakázáno řízení po setmění.
 • Před odjezdem je třeba složit zálohu za spoluúčast pojištění ve výši 20 tisíc ZAR za jeden motocykl.
 • Termín i jiné aspekty cesty lze upravit na míru dle osobního přání.

Časté dotazy

Jih Afriky si žije trochu jiným tempem než naše malé Čechy a roční období jsou doslovně vzhůru nohama. Od listopadu do března zde panuje horké léto s častými srážkami, zatímco od dubna do srpna je půda suchá a teploty stabilní (s výjimkou chladných nocí). Taková Botswana je však oproti JARu více nevyzpytatelná a dochází k podstatně častějším výkyvům a to zejména během jejího léta. Obě avizované země jsou velmi rozlehlé a rozmanité, pročež doporučujeme vždy konzultaci dle konkrétního regionu, který chcete navštívit.

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Pokud jde např. o Botswanu, nejlepším obdobím jsou jarní a letní měsíce, kdy se zaplaví delta Okawanga, na max. úroveň se voda dostává v srpnu. I pro Jihoafrickou republiku je nejvyšší sezonou období našich letních prázdnin.

Ano, kombinovat můžete kterékoliv země budete chtít. Oblíbenou kombinací našich klientů je poznávání v Africe s následným odpočinkem na Maledivách či na Mauriciu. Taktéž klienti prodlužují svůj stop-over v Dubaji, kde mohou nakupovat či strávit pár dní na pláži.

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Nezávazná poptávka zájezdu Garden Route na Harley-DavidsonNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Nejčtenější

Viktoriiny vodopády v koloniálním stylu

03. 01. 2018 Z našich cest

Píše se listopad 2017 a v Zimbabwe dochází k převratu. Dosluhující prezident Mugabe je armádou zadržen, jeho choť odlétá do exilu a vojáci přebírají moc. No není to ideální okamžik k návštěvě této země? Jsem dost šílený a vyrážím vstříc…

Viktoriiny vodopády v koloniálním stylu

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh
Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Kouzlo cestování na míru

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články o cestování, ze zákulisí i přednostní nabídky
 • Maximálně 2x za měsíc
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

PhDr. Helena El Hassanová

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 10 - 18hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace