Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Zpět nahoru

Na pivo se zulským náčelníkem

Jihoafrická republika HOTELY STŘEDNÍ KATEGORIE

Tuto destinaci osobně navštívila PhDr. Helena El Hassanová

Každý můj klient se z Jihoafrické republiky vrátil nadšený. Je to země velká jako kontinent a slibuji Vám, že se sem budete chtít vrátit. Ozvěte se mi a připravím Vám jedinečnou cestu na míru.

Poptávka zájezdu

Líbí se vám tento zájezd? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Nezávazně poptat zájezd

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Něco málo o tomto zájezdu

Přemýšlíte jakou netradiční cestu podniknout? Vyražte do Jihoafrické republiky, kde Vás bude čekat vysmátý zulský náčelník, abyste si spolu přiťukli místním pivem. Slibujeme, že to bude zážitek kulturní i chuťový, protože tradiční piva je jiná liga než naše ležáky. Kromě autentického dotyku zulských tradic Vás čekají i unikátní zahrady, památky zulské metropole, návštěva dvou velkých přírodních rezervací a relaxace na zlatavých plážích na závěr. Cestu připravujeme na míru, a proto se nemusíte vázat termínem, počtem osob či ubytováním. Vše se dá zařídit.

Můžete se těšit na

 

Safari

 

Kulturní zážitky

 

Místní průvodce

 

Autentická atmosféra

Recenze

Všechny zájezdy, které jsem s Palmyra Tour absolvovala, bych definovala, jako naprosto bezchybné - co se týká zajištění služeb před odjezdem na zájezd, zajištění dopravy, zajištění ubytování, průběh programu - organizace, profesionální práce průvodce, který byl vždy k dispozici, když bylo potřeba a věnoval se účastníkům zájezdu téměř nepřetržitě a navíc nezapomenutelné zážitky, které obohatily můj život. Proto Palmyra Tour právem patří moje upřímné poděkování za vše, co mi bylo poskytnuto a již nyní se těším na další cesty.

Ludmila Steinbachová
<span>Věrná cestovatelka</span>

Ludmila Steinbachová Věrná cestovatelka

Vážení El Hassanovi, chtěla jsem Vám poděkovat za naprosto úžasnou dovolenou, kde všechno klapalo jako na drátku bez jediné prodlevy či nedostatku.

Veronika a Martin Jílkovi
<span>JAR, Zimbabwe a Botswana</span>

Veronika a Martin Jílkovi JAR, Zimbabwe a Botswana

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy
2.den: přílet do Durbanu, transfer do hotelu, osobní volno, nocleh.
3.den: snídaně, celodenní prohlídka Durbanu s anglicky hovořícím průvodcem: návštěva durbanské botanické zahrady,kde je možné shlédnout nejstarší žakarandu v zemi a největší sbírku palem a cykasů na světě na ploše 15 hektarů, prohlídka Chrámu Porozumění příznivců Hare Krišny, historického centra, mešity Juma, která je považována za největší v Africe a tržiště Viktoria, závěr bude patřit návštěvě přírodní ptačí rezervace Umgeni Park se čtyřmi voliérami a 3 tisíci exotických opeřenců (v době od 11,00 do 14,00 lze shlédnout ptačí show), návrat do hotelu, nocleh.
4.den: snídaně, osobní volno s možností koupání na veřejné pláži u durbanské promenády, nocleh.
5.den: snídaně, odjezd s anglicky hovořícím průvodcem do Šakalandu, kde shlédnete stručnou prezentaci o životě kmene Šaka s následnou prohlídkou šakalandských obydlí ve tvarů úlů, tzv. kraalů, a to v doprovodu náčelníka Baba Biyely. Při poslechu starých tradičních příběhů budete moci sledovat pletení místních košíků, výrobu piva či keramiky, objevíte tajemství Sangomas, abyste pak pak společně ochutnali zulské pivo ve společnosti zulského náčelníka a jeho ženy. Následuje 40 minutová tanečmí show za doprovodu bubnů, zvuky písní Vás budou doprovázet až do restaurace Shisa Nyama, kde ochutnáte tradiční jídlo, odpoledne odjezd do přírodní rezervace Hluhluwe, která je s plochou 964 km2 čtvrtou největší v zemi, nocleh v lodži.
6.den: po snídani absolvujete tříhodinové safari po přírodní rezervaci Hluhluwe, ta se proslavila ojedinělou záchranou nosorožců a také poskytla nový domov lvům a slonům z Krugerova parku, odpoledne transfer do přírodní rezevace iSimangaliso Wetland Park, která je třetí největší rezervací v zemi a je unikání spojením několika různých biotopů: hor, savany, palem, mokřadů, pobřežního lesa, písečného lesa, korálového útesu a oceánu, projížďka po jezeru St. Lucia, při které bude možné pozorovat hrochy, krokodýly, pelikány, orly atd., nocleh.
7.den: po snídani odjezd do hotelu na předměstí Durbanu v oblasti Umhlanga, jež je zatím poklidnou osadou pro zámožné a také předním prázdninovým střediskem se zlatavými plážemi, osobní volno s možností koupání v moři, nocleh (včasná rezervace nutná).
8.den: po snídani osobní volno, nocleh.
9.den: snídaně, osobní volno, transfer na letiště, odlet do Prahy. 

 

Orientační cena zájezdu 61 200 Kč

za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (za příplatek je možné ubytování v jednolůžkovém pokoji)

Termín: individuální dle Vašeho přání

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha-Durban-Praha s jedním přestupem
 • veškeré transfery dle programu klimatizovaným vozem
 • 3 noci ubytování se snídaní v hotelu 4* v Durbanu, 1 noc v lodži v Hluhluwe, 1 noc v guesthousu v St. Lucii, 2 noci v hotelu 4* v Umhlanze
 • 1x oběd
 • program dle uvedeného s anglicky hovořícím řidičem a případně také průvodcem
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do 15 tis. Kč 

Cena nezahrnuje: 

 • vstupné

Poznámka: realizace na míru již od 2 osob

Časté dotazy

Jih Afriky si žije trochu jiným tempem než naše malé Čechy a roční období jsou doslovně vzhůru nohama. Od listopadu do března zde panuje horké léto s častými srážkami, zatímco od dubna do srpna je půda suchá a teploty stabilní (s výjimkou chladných nocí). Taková Botswana je však oproti JARu více nevyzpytatelná a dochází k podstatně častějším výkyvům a to zejména během jejího léta. Obě avizované země jsou velmi rozlehlé a rozmanité, pročež doporučujeme vždy konzultaci dle konkrétního regionu, který chcete navštívit.

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Pokud jde např. o Botswanu, nejlepším obdobím jsou jarní a letní měsíce, kdy se zaplaví delta Okawanga, na max. úroveň se voda dostává v srpnu. I pro Jihoafrickou republiku je nejvyšší sezonou období našich letních prázdnin.

Ano, kombinovat můžete kterékoliv země budete chtít. Oblíbenou kombinací našich klientů je poznávání v Africe s následným odpočinkem na Maledivách či na Mauriciu. Taktéž klienti prodlužují svůj stop-over v Dubaji, kde mohou nakupovat či strávit pár dní na pláži.

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Nezávazná poptávka zájezdu Na pivo se zulským náčelníkemNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vzájemné komunikace a marketingových sdělení. Svěřené údaje budeme pečlivě střežit dle Zákona č. 480/2004 Sb. a slibujeme Vám, že je nikdy nebudeme sdílet se třetími stranami.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Nejčtenější

Safari a luxus v Botswaně

15. 02. 2018 Z našich cest

Četli jste už článek o mé cestě k Viktoriiným vodopádům? Pokud ne, pak vám určitě doporučuju začít čtení právě tam, protože to bylo v Zimbabwe, kde začal tento příběh, na který chci dnes navázat. U vodopádů jsem prožil tři úžasné listopadové dny…

Safari a luxus v Botswaně

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh
Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Kouzlo cestování na míru

Autor článku Ing. Júnis El Hassan

Poznejte celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články z našich cest i ze zákulisí
 • Přednostní nabídky a akce
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

PhDr. Helena El Hassanová

+420 608 974 816

helena.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 10 - 18hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace