Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Zpět nahoru

Od Taj Mahalu po Mount Everest

Indie Hotely          

Tuto zemi osobně navštívil Ing. Júnis El Hassan

V Indii jsem strávil několik měsíců a tato země mnoha tváří si získala zvláštní místo v mém srdci. Ať už je to velkolepost Taj Mahalu nebo svěžest čajových plantáží Keraly, rád Vám doporučím ta nejzajímavější místa k poznání včetně špičkových hotelů.

Poptávka dovolené

Líbí se vám tato dovolená? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Poptat dovolenou zde

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Něco málo o tomto zájezdu

Máte málo času a rádi byste drahou polovinu překvapili něčím mimořádným ? Tento zájezd je jako jing a jang, pro ni tu je romantika Taj Mahalu, pro něj drsná krása osmitisícovek. Každý důležitý okamžik Vaší neobvyklé výpravy bude ihned zdokumentován a už při návratu se můžete svým blízkým pochlubit momenty, které jste zažili.

Co jedinečného vás čeká?

 • Ubytování s výhledem na slavný Taj Mahal
 • Vyhlídkový let kolem Mount Everestu

 

Čeká Vás třeba..

 

Historie

 

Poznání

 

Kulturní zážitky

 

Individuální poznávací okruh

Recenze

Dovolená proběhla OK, byť letecká společnost měla zpoždění lehce přes 2 hodiny. Poskytovatel služeb na Musandamu byl skvělý, je to malá firma se 4 loděmi, vynechali zbytečnou návštěvu prodejny koberců nebo keramiky a čas využili na lodi, indické jídlo perfektní snad lepší než v hotelu, oživil lodník jako indický kouzelník, a lodi starší jsou autentické. Delegát byl rovněž kvalitní, návštěvu Dubaje měl dobře vymyšlenou od starého jádra k největší moderně. Děkujeme.

Vladimír. P.
<span>Emiráty</span>

Vladimír. P. Emiráty

Cena zájezdu od 76 000 Kč

Minimální počet účastníků 2 osob

Termín: dle přání

Cena zahrnuje: 

 • leteckou dopravu Praha-Dillí, Kathmandu-Praha s jedním přestupem v základní ekonomické třídě
 • leteckou dopravu Dillí-Kathamandu
 • privátní transfery dle programu
 • 5 nocí ubytování s polopenzí v hotelech 5* kategorie místní klasifikace
 • indické vízum
 • služby místného anglicky mluvícího průvodce
 • služby česky mluvícího doprovodu
 • vstupné do všech památek dle itineráře, wi-fi připojení v hotelech i během pozemních transferů
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do 15 tis. Kč
 • nápoje na dlouhých trasách (čaj,káva)

Cena nezahrnuje:

 • dobrovolné připojištění na storno do 100 tisíc na osobu
 • nepálské vízum 25 USD na osobu, které se hradí při příletu
 • spropitné
 • nápoje k jídlu kromě snídaně
 • příplatek za ubytování v 5* deluxe hotelu Oberoi Agra 18 800 Kč v nízké sezóně, 36 100 Kč ve vysoké sezóně
 • vše, co není výše zmíněno

Poznámky:

cena od 76 000 Kč je platná pro období 16.4.-15.9.2019

cena od 79 900 Kč je platná pro období 16.9.2019 - 15.4.2020

 

 

 

Program zájezdu

 

1.den: odlet z Prahy do Dillí.
2.den: časně ráno přílet do Dillí, uvítání typickým hinduistickým rituálem Arti a Tikka, kdy Vám nanesou rumělku na čelo, aby Vaše cesta byla úspěšná. Následuje transfer, občerstvení nealko nápojem a ubytování v hotelu v koloniálním stylu. Po snídani okružní prohlídka Starého a Nového Dillí, které obývá přes 25 milionů lidí. Uvidíte 350 let starou mešitu Jama Masjid čili Páteční mešitu, poté se na rikše provezete po úzkých ulicích kolem starého tržiště, jež překypuje barvami. Následuje fotozastávka u Červené pevnosti a přesun do nového Dillí, návštěva Qutub Minar, chrámu Lakshmi Narayan a Raj Ghat, jízda kolem Brány Indie, Raj Path, a vládních budov ve čtvrti Jan Path. Odpoledne návštěva slavného sikhského chrámu Bangla Sahib a tamní komunitní kuchyně Langar, která byla založena prvním sikhským guru Nanakem. Servis zajišťují dobrovolníci, kterým se říká Sewadars, pokud chcete, můžete se připojit, večer se můžete zúčastnit večerní ceremonie v Gurudwara Bangla, což je jedno z nejdůležitějších sikhských poutních míst, návrat do hotelu, večeře, nocleh.
3.den: po snídani odjezd do Agry, cesta trvá cca 4 hodiny, cestou návštěva krásné hrobky Sikandry, která byla postavena pro významného panovníka mughalské dynastie Akbara, je to jedna z nejkrásnějších a nejambicióznějších staveb své doby ovlivněná hinduistickou, křesťanskou, islámskou a buddhistickou architekturou. Po příjezdu ubytování, následuje návštěva Červené pevnosti v Agře, zahrady Mehtabh Bagh a výstavné hrobky Itmad ud Duala, program končí v dílnách, kde se opracovává mramor, návrat do hotelu, večeře a nocleh.
4.den: časně ráno návštěva Taj Mahalu včetně dopravy autem na baterii ke vchodu do Taj Mahalu, po prohlídce návrat do hotelu na snídani a transfer na letiště do Dillí. Odlet do Káthmándú, uvítání, transfer a ubytování ve stylovém hotelu, večeře a nocleh.
5.den: snídaně, ranní vyhlídkový let kolem Himálájí (v závislosti na počasí). Po návratu oběd, prohlídka chrámu Pashupainath (nejposvátnější hinduistický chrám v Nepálu) a stupy Bouddhanath (jedna z nejvýznamnějších buddhistických míst v Nepálu a jedna z největších stup na světě) z 5. století, odpoledne prohlídka náměstí Bhaktapur Durban s palácem, kde je umístěna Národní galerie, návrat do hotelu, večeře, nocleh.
6.den: po snídani prohlídka náměstí Swayambhunath (nejstarší a nejzáhadnější pozlacená budh. svatyně v údolí) a Kathamandu Durban náměstí, které je srdcem hlavního města a kde se nachází Královský palác. V jeho okolí se nachází na 50 chrámů, z nichž navštívíte Durban komplex ze 17. století, Hanuman Dhoka, chrám Kumari, chrámy Narayan Mandir, Maijudewal, chrám Kasthmandap vyrobený z jednoho kusu dřeva, chrám Shiva Paravati, Bell and Drum, Bhairav a Taleju. Další program bude patřit starému městu Patan, které bylo královstvím nad řekou Bagmati jižně od Káthmándú. Zdejší náměstí nabízí nejlepší ukázku architektury Newari v Nepálu, na jeho ploše se nacházejí chrámy zasvěcené Višnovi, Ganéšovi, Krišnovi a Šivovi. Na severní části náměstí se nachází starověký kohoutek, z něhož dodnes mladá děvčata čerpají vodu do velkých džbánů vytesaných z kamene. Určitě také zaujme Královský palác s ornamentálními okny, oblouky a zapuštěnými lázněmi. Návrat do hotelu, večeře, odpočinek a transfer na letiště včetně rychlolodě.
7.den: časně ráno odlet do Prahy.
 
 

 

Časté dotazy

Každou cestu připravujeme na míru, a proto nejsou naše zájezdy časově omezeny. Vy si sami určíte délku svého pobytu, kategorii hotelu, leteckého dopravce, stravu atd. Na základě vašeho rozpočtu připravíme několik variant a samotný výběr je pak na vás.

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Ano, prakticky ve všech našich zemích Vám umíme zařídit komfortní a bezstarostný pronájem automobilu Vaší volby. Podmínkou je obvykle mezinárodní řidičský průkaz, v některých destinacích stačí i národní. Dalším podmínkou je platná kreditní karta pro krytí případných škod. Nicméně do pouštních oblastí doporučujeme raději využít služeb zkušeného řidiče a dopravy našeho místního partnera.

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Nezávazná poptávka dovolené Od Taj Mahalu po Mount EverestNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Kouzlo cestování na míru

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Přečtěte si celý příběh

Tajemství Orientu

29. 09. 2014 Příběhy a kultura

Damašek je nejdéle obývaným hlavním městem světa. Vyrostl na místě, kde byly bohaté zdroje vody a daly se vykopat artézské studně. Město se těšilo respektu Řeků, Římanů i Byzantinců. Po každé éře něco ve městě zůstalo... A proto je tajemstvím…

Tajemství Orientu

Autorem článku je PhDr. Helena El Hassanová

Přečtěte si celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články z našich cest i ze zákulisí
 • Přednostní nabídky a akce
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

Ing. Júnis El Hassan
<span>Marketingový a obchodní<br>manažer</span>

Ing. Júnis El Hassan

+420 737 501 912

junis.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 11 - 17 hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.