Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 11 - 17 hod

Zpět nahoru

Můj vlastní okruh Ománem

Omán Hotely střední kategorie

Tuto zemi osobně navštívil Dr. Hassan El Hassan

Omán vždy doporučuju lidem, kteří hledají rychle dostupnou destinaci s arabskou příchutí, ale Emiráty jsou pro ně passé. Ománci si Vás získají svým harmonickým přístupem k životu a zemi. Navštivte třeba skalisté hory Jabal Akhdar nebo se ubytujte v jednom z boutique hotelů podél Muscatu. Nerušený odpočinek a luxus Vám garantuju!

Poptávka dovolené

Líbí se vám tato dovolená? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Poptat dovolenou zde

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

+420 603 481 783

hassan.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Něco málo o této cestě

Omán se po mnoha letech čekání stává populární zemí pro vyznavače poznání i odpočinku. S našimi letitými zkušenostmi jsme pro Vás proto připravili tento dvanáctidenní program za krásami severní části země. Itinerář je plný přírodních krás a ekologických skvostů, přičemž celý zážitek je podtržen pohostinností a laskavostí mírumilovných Ománců. Jak je naším zvykem, každou cestu umíme upravit na míru dle Vašich potřeb, a proto se nemusíte svazovat termínem, délkou cesty či uvedeným itinerářem - v Palmyře plníme každé přání.

Čeká Vás třeba..

 

Historie

 

Poznání

 

Kulturní zážitky

 

Individuální poznávací okruh

Recenze

Byli jsme s Palmyrou několikrát. Několikrát proto, že  nám vždy výborně poradili a stejně výborně také všechno zařídili. Jsou opravdovými znalci oblastí, které nabízejí - to nakonec oceníte i Vy!

Jan Kraus
<span>Omán & Emiráty</span>

Jan Kraus Omán & Emiráty

Touto cestou chceme poděkovat Vám za skvělou dovolenou v Ománu. Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Byl to opravdu jiný svět.

Alexander Vasilenko & Viktorie Janků 
<span>Omán</span>

Alexander Vasilenko & Viktorie Janků Omán

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy.
2.den: časně ráno přílet do Muscatu, vyřízení víza, přivítání místním anglicky hovořícím zástupcem, převzetí vozu (Toyota Corolla 1,8 či podobný), transfer po vlastní ose do hotelu 3*, osobní volno, nocleh.
3.den: snídaně, prohlídka hlavního města Muscatu (muzea, staré historické jádro se zastávkou u sultánova paláce, strážních věží, budovy Královské opery atd.), nocleh.
4.den: snídaně, dokončení prohlídky Muscatu (mešita sultána Qabúse), relaxace, nocleh.
5.den: snídaně, výlet do oblasti nejúrodnější části Ománu – provincie Batíneh, cestou prohlídka pevnosti Nachl a termálních pramenů, pevnosti Rustaq a rybářských městeček po pobřeží, návrat do Muscatu, nocleh.
6.den: snídaně, odjezd do provincie Sur, prohlídka mořské prolákliny Sinchole a údolí deštných jezírek Wádí Šab, nocleh v motelu  u osady Tiwi jen pár kroků od moře.
7.den: snídaně, prohlídka města Sur, kde se ještě staví tradiční lodě dhow, pokračování do údolí deštných jezírek Wádí Bání Chálid, návrat do do Tiwi (variantou by mohl být návrat po stejné trase do Ras Al-Hadd, kde se nachází ekologické stanice a kde lze pozorovat  želvy při nočním kladení vajec).
8.den: snídaně, návrat do Muscatu, vrácení vozu, nocleh ve stejném hotelu jako 1.-4.den, anebo vřele doporučujeme celodenní relaxaci v 5* hotelu Shangri-La  v Muscatu, nocleh.
9.den: snídaně, převzetí  džípu 4x4, odjezd do bývalého hlavního města Ománu Nizwy, prohlídka historického jádra s pevností a velmi malebným tržištěm, poté přejezd do Bahly a prohlídka pevnosti, která je na seznamu Unesca, ev. také prohlídka pevnosti Džabrín, pokračování do horské osady Misfah, prozkoumání faládží, tradičního systému zavlažování, večeře a nocleh v tradičním venkovském kamenném domě (s klimatizací a jednoduchým sociálním zařízením).
10.den: snídaně, možnost výjezdu na nejvyšší horu Ománu Džabal Šams, anebo rovnou přesun do malebné horské vesnice Hamra, cestou prohlídka jeskyní Hoota, prohlídka lokality Birkat Mouz a ukončení cesty v horském hotelu 3* s jedinečnou vyhlídkou na horský masív a kaňony, nocleh.
11.den: snídaně, výšlap nebo výjezd na horu Džabal Achdar, která je proslulá pěstováním růží a bohatým výskytem fosílií,  po ukončení pobytu v hotelu přejezd zpět do Muscatu, osobní volno, odevzdání vozu na letišti.
12.den: odlet časně ráno z Muscatu.

Cena 45 990 Kč

za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (za příplatek možný jednolůžkový pokoj)

Termín: Individuální dle Vašeho přání

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha-Muscat-Praha s přestupem
 • 9 nocí ubytování se snídaní (1x s polopenzí) dle výše uvedeného za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
 • pronájem vozu Toyota Corrola nebo podobného (automat 1,8 cc) na týden včetně havarijního pojištění
 • pronájem džípu Toyota, Honda, Nissan nebo podobného (4x4 manuál 2,5 cc) na 3 dny včetně havarijního pojištění
 • místní anglicky hovořící asistenci a naši 24 hodinovou asistenci po telefonu
 • materiály na cestu
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do 20 tis. Kč (lze se připojistit na storno do 50 tis. Kč)

Cena nezahrnuje: 

 • vízum (toho času do 14 dnů pobytu zdarma)
 • vstupné
 • příplatek za ubytování v hotelu 5*

Poznámka: Itinerář i termín cesty lze upravit dle Vašich soukromých přání. Cena vychází z realizace od 2 osob.

Časté dotazy

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Ano, prakticky ve všech našich zemích Vám umíme zařídit komfortní a bezstarostný pronájem automobilu Vaší volby. Podmínkou je obvykle mezinárodní řidičský průkaz, v některých destinacích stačí i národní. Dalším podmínkou je platná kreditní karta pro krytí případných škod. Nicméně do pouštních oblastí doporučujeme raději využít služeb zkušeného řidiče a dopravy našeho místního partnera.

Věřte nám, že jsou. Jednou z našich výhod, kterou nikdo jiný nemá, je naše znalost tamních zemí a kultur, protože z nich sami pocházíme. Pokud by byla situace neklidná a vnímali jsme potenciál budoucího nebezpečí, do země bychom Vás v žádném případě neposlali a navrhneme Vám alternativu.

Nejlepší čas je na jaře a následně na podzim, nicméně v zásadě se dá cestovat po celý rok. Obecně panuje představa, že v arabských zemích je permanentně teplo, což ale není zcela pravda. I v některých těchto zemích mají své chladné měsíce, kdy se v moři nevykoupete a kdy v zimě vydatně prší, vane studený vítr a dokonce výjimečně i vydatně sněží. Týká se to zemí jako Maroko, Alžírsko, Libanon, Jordánsko či Írán. Řekněte nám, kam chcete vycestovat a my už Vám poradíme.

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Nezávazná poptávka dovolené Můj vlastní okruh OmánemNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 603 481 783

hassan.hassan@palmyratour.cz

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Nejčtenější

Kouzlo cestování na míru

23. 10. 2017 Naše názory

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed…

Kouzlo cestování na míru

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Přečtěte si celý příběh
Nejčtenější

Cestování do Arábie je holé šílenství!

15. 05. 2015 Naše názory

Proč by někdo chtěl utrácet velké peníze a cestovat do válkou zmítané Arábie? Na každém rohu číhá nebezpečí, místním se nedá věřit a stejně, co je tam vůbec k vidění? Podle mnohých Čechů je cestování do Arábie prostě holé šílenství!

Cestování do Arábie je holé šílenství!

Autorem článku je Ing. Júnis El Hassan

Přečtěte si celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články z našich cest i ze zákulisí
 • Přednostní nabídky a akce
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

Dr. Hassan El Hassan

+420 603 481 783

hassan.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 11 - 17 hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.